EXTOL ELEKT. FESTÉK ÉS HABARCSKEVERŐ 1800W 8790600
- Szállítási díj: Nem szállítható.
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
szállítás
Termékfülek
Leírás
A kézi keverőgép az építőiparban használatos keverékek - pl. habarcs, ragasztókeverék, valamint szerves oldószereket NEM tartalmazó festékek és lakkok - elkészítésére szolgál. Az elektronikusan szabályozott beindítás ("soft start") biztosítja a keverő lassú beindulását és fokozatos felfutását, ezzel megakadályozva a kevert anyag kifröccsenését az edényből. Az elektromotor olyan vezérlő elektronikával is rendelkezik, amely nagyobb terhelés esetén is állandó fordulatszámon tartja, ezzel lehetővé teszi az elegy egyenletes keverését.
Felhasználható:
Építőipari ragasztók, habarcsok, szerves oldószert nem tartalmazó festékek keverésére.
Előnyök:
- Lágy indítás az anyag kifröccsenésének megakadályozása érdekében.
- Terhelés alatt is állandó fordulatszám a beépített elektronikának köszönhetően.
- Keverendő anyaghoz igazítható fordulatszám.
- Ergonomikus kialakítású fogantyú a fáradságmentes munkavégzés érdekében.
- Túlterhelés védelemmel ellátott, nagy nyomatékú meghajtás.
- Jobb és balkezesek számára egyaránt alkalmas.
| Hálózati feszültség | 230V / 50Hz |
| Max. névleges teljesítmény | 1800 W |
| 2 fokozatú, szabályozható fordulatszám | I. 180-400 ford/perc, II. 300-700 ford/perc |
| Lassú indítás | Igen |
| Állandó fordulatszám tartása üzem közben | Igen |
| Túlterhelés elleni védelem | Van |
| Keverőszár hossza/átmérője | 600/140 mm |
| Keverőszár rögzítése | M14 |
| Keverhető elegy tömege | 25-50 kg |
| Tömeg | 4,5 kg |
| Szigetelési osztály |