Hensel AKMF 20 IP66 tömszelence
- Szállítási díj: 749 Ft
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
AKMF 20
- Kábelbevezető tömszelencék
- M 20 kikönnyítéshez
- Tömítési tartomány: O 6,5–13,5 mm
- ISO menet M 20 x 1,5
- Átmenő furat O 20,3 mm
- Falvastagság: 3 mm-ig
- Húzásmentesítéssel és ellenanyával
- Beltéri és kültéri védett villamos szerelésekhez
- Környezeti hőmérséklet: –25 °C – +55 °C
- Izzítószálas vizsgálat az MSZ EN 60695-2-11 szerint: 960 °C
- Védettség: IP 66
- Színárnyalat: narancs, RAL 2003
| Meghúzási nyomaték | 4,0 Nm |
| a csavarozás kulcsnyílása | 24 mm |
| a csavarozás szögletek között mért távolsága O | 26,5 mm |
| az ellenanya kulcsnyílása | 27 mm |
| az ellenanya élei közötti távolsága O | 30,2 mm |
| Alapanyag | poliamid (PA) |
| Tömeg: | 0,011 kg |
| izzítószálas vizsgálat | 960°C az IEC 60695-2-11 szerint |
| szabvány szerint | DIN EN 62444 |