Hensel DE 9340 kábelösszekötő doboz
- Szállítási díj: 749 Ft
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
- Kapcsok nélkül
- 11 db rugalmas, zárt tömítő membrán, tömítési tartomány O 6–18 mm
- 1 db kábelbevezetési lehetőség a doboz alján, tömítési tartomány O 6–18 mm
- 2 db húzásmentesítővel kábelkötegelőkhöz, 6,5 mm szélességig
- Színárnyalat: szürke, RAL 7035
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 690 V a.c./d.c. |
| Alapanyag | PP (polipropilén) |
| Védettség | IP 55 |
| Beépítési szélesség | 69 mm |
| Beépítési magasság | 79 mm |
| Max. beépítési mélység: | 37 mm |
| Szélesség: | 98 mm |
| Magasság: | 98 mm |
| Mélység: | 55 mm |
| Tömeg: | 0,118 kg |
| szabvány szerint | IEC 60670-22 |