Hensel DK 0202 GZ kábelösszekötő doboz
- Szállítási díj: 749 Ft
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
- 0,75–2,5 mm², Cu, 3~
- Kapcsokkal, pólusonként 2 db csatlakozással
- 5 pólusú, pólusonként 8 x 0,75-1 mm² r / f, 6 x 1,5 mm² r / f, 4 x 2,5 mm² r / f, 2 x 4 mm² r / f
- Kábelbevezető tömszelencék alkalmazása esetén eltávolítható rugalmas tömítőmembránok, tömítési tartomány O 6,0–15,0 mm
- 1db kábelbevezetési lehetőség a doboz alján, tömítési tartomány O 6,0–15,0 mm
- A fedélzáró segédeszköz nélkül plombálható
- Fedéltartó szál és fali rögzítéshez való külső felerősítő fülek mellékelve
- Színárnyalat: szürke, RAL 7035
- A nyitott membránok lezárásához használjon EDK típusú kábelbevezetőt. Védettség = IP 66.
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 690 V a.c./d.c. |
| Névleges áramerősség: | 20 A |
| Alapanyag | PP (polipropilén) |
| Védettség | IP 66 |
| Szélesség: | 93 mm |
| Magasság: | 93 mm |
| Mélység: | 62 mm |
| Tömeg: | 0,128 kg |
| A kapocs meghúzási nyomatéka: | 0,5 Nm |
| szabvány szerint | IEC 60670-22 |