Hensel DK 1000 GZ kábelösszekötő doboz
- Szállítási díj: 749 Ft
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
- Kapcsok nélkül
- Kábelbevezető tömszelencék alkalmazása esetén eltávolítható rugalmas tömítőmembránok, tömítési tartomány O 9,0–21,0 mm
- 2 db kábelbevezetési lehetőség a doboz alján, tömítési tartomány O 9,0–20,0 mm
- A fedélzáró segédeszköz nélkül plombálható
- Fedéltartó szál és fali rögzítéshez való külső felerősítő fülek mellékelve
- Színárnyalat: szürke, RAL 7035
- A nyitott membránok lezárásához használjon EDK típusú kábelbevezetőt. Védettség = IP 66.
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 1000 V a.c./d.c. |
| Alapanyag | PP (polipropilén) |
| Védettség | IP 66 |
| Beépítési szélesség | 150 mm |
| Beépítési magasság | 97 mm |
| Max. beépítési mélység: | 62 mm |
| Szélesség: | 180 mm |
| Magasság: | 130 mm |
| Mélység: | 77 mm |
| Tömeg: | 0,251 kg |
| szabvány szerint | IEC 60670-22 |