Hensel FK 0402 tűzálló kábelösszekötő doboz
- Szállítási díj: 749 Ft
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
- Leágazó doboz 1,5 mm², Cu
- Összekötő doboz 1,5-2,5 mm², Cu
- 5 pólusú, pólusonként 4 x 1,5 mm² tömör, 2 x 2,5 mm² tömör
- Összekötő kapocs nagy hőállóságú kerámiából
- Mellékelt kábelbevezetők: 3 db EDKF 25,
tömítési tartomány: O 9-17 mm, IP 65 - IP 66 védettség AKMF tömszelencével, külön rendelendő
- Funkciómegtartás a DIN 4102 12. rész szerint, funkciómegtartó kábelrendszerekhez
- A Dätwyler és Eupen kábelgyártóval együtt bevizsgálva az E30-E90 funkciómegtartási osztályokra, lásd a vizsgálati tanúsítványt: P-MPA-E-15-018, érvényesség: 2026. 05. 09-ig, letölthető: www.hensel-electric.de > Typ - Dokumente
- Bevizsgálva PH120 szigetelőképesség megtartásra a BS EN 50200 szerint, funkciómegtartó kábelekkel, lásd a letölthető vizsgálati tanúsítványt: www.hensel.electric.de > Typ - Dokumente
- A mellékelt rögzítőcsavarok használhatók C20/25 beton,KSV 12 mészhomok tégla, MZ 12 falazó tégla és KS 12 klinker tégla esetén
- Védett szerelésekhez
- Színárnyalat: narancs, RAL 2003
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 400 V a.c./d.c. |
| Névleges áramerősség: | 24 A |
| Alapanyag | PC-GFS (polikarbonát) |
| A kapocs meghúzási nyomatéka: | 0,5 Nm |
| Védettség | IP 65 |
| Védettség | IP 66 (AKMF) |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 104 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Tömeg: | 0,371 kg |
| szabvány szerint | DIN 4102 szabvány 12. rész IEC 60670-22 BS EN 50200 |