Hensel HB1000H-T 1xM63A+1xM63inverteres csoportos 1-szintes 1-mérőhely 1M mérőszekrény-modul
  • Átlagos értékelés:
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
  • Mérőhelyek száma: 1
  • Műanyag szerelőlemezzel
  • Fedélzárás szerszámmal
  • Kizárólagos őrizet alá vonásra előkészítve
  • A szerelőlemez plombálási lehetőséggel
  • Víztiszta fedéllel
  • Kikönnyítés nélküli megerősített oldalfalakkal,
    ékes-csapos összeépítéshez
  • Beltéri és védett kültéri villamos szerelésekhez
  • Mellékelt tartozékok: vezeték egységcsomag, fogyasztásmérő
    rögzítő csavarok, kismegszakító burkolat, lezáró sodrony
  • Névleges feszültség: Un = 230V a.c.
  • Névleges szigetelési feszültség: Ui = 690 V a.c. / 1000 V d.c.
  • Áramkör névleges árama: Inc = 63 A
  • Méret: 300 x 300 x 182 mm