Hensel HB1000V-T 1xV32A++1xH63A 1-szintes 2-mérőhely 1 szerelőlappal 1F mérőszekrény
  • Átlagos értékelés:
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Hensel HB1000V-T IP 1 fázisú egy mérőhelyes fogyasztásmérő szekrény vezérelt (32 A) / H-tarifás (63 A) méréshez
Mérőhelyek száma: 1
Műanyag szerelőlemezzel
Fedélzárás szerszámmal
Kizárólagos őrizet alá vonásra előkészítve
A szerelőlemez plombálási lehetőséggel
Víztiszta fedéllel
Kikönnyítés nélküli megerősített oldalfalakkal, ékes-csapos összeépítéshez
Beltéri és védett kültéri villamos szerelésekhez
Mellékelt tartozékok: vezeték egységcsomag, fogyasztásmérő rögzítő csavarok, lezáró sodrony
  • Névleges feszültség:U = 230V a. c. n
  • Névleges szigetelési feszültség: U = 690 V a. c. / 1000 V d. c. i
  • Áramkör névleges árama: I = 63 A nc
  • Méret 450 x 300 x 230 mm