Hensel HB3008FE-U mindennapszaki és előrefizetős méréshez 80 A-ig 1 és 3 fázisú 1 mérőhelyes fogyasztásmérő szekrény
- Szállítási díj: Ingyenes
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
HB3008FE-U
- 1 és 3 fázisú egy mérőhelyes fogyasztásmérő szekrény mindennapszaki és előrefizetős méréshez 80 A-ig
- Mérőhelyek száma: 1
- földkábeles csatlakozásra, kültéri alkalmazásra
- Műanyag szerelőlemezzel
- Fedélzárás szerszámmal
- Kizárólagos őrizet alá vonásra előkészítve
- A szerelőlemez plombálási lehetőséggel
- Kikönnyítés nélküli megerősített oldalfalakkal, ékes-csapos összeépítéshez
- Szabadtéri villamos szerelésekhez
- Fővezetéki kapocs, max. 50 mm², Cu/Al
- Mellékelt tartozékok: vezeték egységcsomag, fogyasztásmérő rögzítő csavarok
- Földkábellel történő csatlakozásra
- EMITER leásható szekrényben
- Alapanyag: PC (polikarbonát)
- Érintésvédelmi osztály: II
- Színárnyalat: szürke, RAL 7035
- ELMŰ Hálózati Kft.
ÉMÁSZ Hálózati Kft.
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Kft.
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Kft.
E.ON Tiszántúli Áramhálózati Kft.
| Névleges feszültség | Un = 400/230 V a.c. |
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 690 V a.c. / 1000 V d.c. |
| Áramkör névleges árama: | Inc = 80 A |
| Max. beépítési mélység: | 191 mm |
| Rendszerengedély szám | HEN21.ES090(HB3008FE-U)-K-M63.80A |
| Szélesség: | 396 mm |
| Magasság: | 1978 mm |
| Mélység: | 320 mm |