Hensel HB333KF-U 1xM80+1xV32+1xH63A földkábeles 1-szintes 3-mérőhely 3M 1/3F mérőszekrény
- Szállítási díj: Ingyenes
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
HB333KF-U
- 1 és 3 fázisú három mérőhelyes fogyasztásmérő szekrény minden napszaki (80 A), vezérelt (32 A) és H-tarifa (63 A) méréshez
- Mérőhelyek száma: 3
- földkábeles csatlakozásra
- Műanyag szerelőlemezzel
- Fedélzárás szerszámmal
- Kizárólagos őrizet alá vonásra előkészítve
- A szerelőlemez plombálási lehetőséggel
- Kikönnyítés nélküli megerősített oldalfalakkal, ékes-csapos összeépítéshez
- Beltéri és kültéri védett villamos szerelésekhez
- Fővezetéki kapocs, max. 70 mm², Cu/Al
- Előre huzalozva
- Mellékelt tartozékok: vezeték egységcsomag, fogyasztásmérő rögzítő csavarok
- Földkábellel történő csatlakozásra
- Alapanyag: PC (polikarbonát)
- Érintésvédelmi osztály: II
- Színárnyalat: szürke, RAL 7035
| Névleges feszültség | Un = 400/230 V a.c. |
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 690 V a.c. / 1000 V d.c. |
| Áramkör névleges árama: | Inc = 80 A |
| Max. beépítési mélység: | 231 mm |
| Rendszerengedély szám | HEN21.E016(HB333KF-U)-K-M63.80A-V32A-H63A |
| Szélesség: | 900 mm |
| Magasság: | 1130 mm |
| Mélység: | 270 mm |