Hensel KF 0600 G szürke időjárásálló kábelösszekötő doboz
- Szállítási díj: 749 Ft
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
- Kapcsok nélkül
- M 25-ös kábelbevezetés a doboz alján
- Kábelbevezetés kikönnyítéseken keresztül, AKM-et külön kell rendelni (lásd: LES-kábelbevezető rendszerek fejezetben)
- „Időjárásálló”, ellenáll az időjárás okozta igénybevételeknek (napfény UV-sugárzása, esővíz, hőmérsékletváltozások, ütésállóság stb.)
- Tengervíz-álló
- „Parti- és nyíltvizi alkalmazásokra”
- A fedélzáró segédeszköz nélkül plombálható
- Fedéltartó szál és fali rögzítéshez való külső felerősítő fülek mellékelve
- Színárnyalat: szürke, RAL 7035
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 1000 V a.c./d.c. |
| Alapanyag | PC-GFS (polikarbonát) |
| Védettség | IP 66 / IP 67 / IP 69 IP 67, átmeneti vízbemerítés 1 méterig, max.15 percig IP 69, nyomás legfeljebb 100 bar, vízhőmérséklet legfeljebb 80°C, legalább 0,15 m távolságból |
| Beépítési szélesség | 102 mm |
| Beépítési magasság | 102 mm |
| Max. beépítési mélység: | 62 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Magasság: | 130 mm |
| Mélység: | 77 mm |
| Tömeg: | 0,215 kg |
| szabvány szerint | IEC 60670-22 |
| szabvány szerint | DNV GL tanúsítvány száma: TAE00000EE |