Hensel WP 0404 B kiöntőmasszával szürke vízálló kábelösszekötő doboz
- Szállítási díj: 749 Ft
- Várható szállítás: 2026. május 15.
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
40 kg-ig 2490 Ft.
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
- 1,5–4 mm², Cu, 3~
- Kapcsokkal
- 5 pólusú, pólusonként 8 x 1,5 mm² r / f, 6 x 2,5 mm² r / f, 4 x 4 mm² r / f, 2 x 6 mm² r / f
- Kábelbevezetés kikönnyítéseken keresztül, ASS-t külön kell rendelni (lásd: LES-kábelbevezető rendszerek fejezetben)
- Kábelösszekötődoboz kiöntőmasszához
- Földfelszín alatti telepítésre, nedvesség behatolása és a kondenzvíz képződés veszélye nélkül
- Fűtőkábelek / max. 70 °C felületi hőmérséklettel
- Kiöntőmasszával és záródugóval
- A kiöntőassza könnyen eltávolítható ellenőrzési, javítási, bővítési munkák céljából
- A kiöntőmassza legfeljebb 12 hónapig használható fel, 5–50 °C közötti tárolás esetén
- Külső felerősítő fülek, falra szereléshez
- Színárnyalat: fekete, RAL 9011
| Védettség | IP 68 legfeljebb 20 méter mélységig, 168 órán keresztül |
| Névleges szigetelési feszültség: | Ui = 690 V a.c./d.c. |
| Névleges áramerősség: | 32 A |
| Alapanyag | PC-GFS (polikarbonát) |
| Szélesség: | 104 mm |
| Magasság: | 104 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Tömeg: | 0,782 kg |
| A kapocs meghúzási nyomatéka: | 0,7 Nm |
| szabvány szerint | DIN EN 60670-1 DIN VDE V 0606-22-100 |