TOO FAND-20-500-BL asztali ventilátor
  • Átlagos értékelés:
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Gyártói cikkszám: FAND-20-500-BL
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 20 W
Lapátátmérő: 20 cm
Lapát anyaga: Alumínium
Sebességfokozatok száma: 2
Tápkábel hossza: 1,4 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz