TOO FANF-50-101-B fekete padló ventilátor
  • Átlagos értékelés:
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 70 W
5 Lapátos kialakítás
Lapátátmérő: 50 cm
Lapát anyaga: Műanyag
Sebességfokozatok száma: 3
Tápkábel hossza: 1,5 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz