TOO FANS-40-113-B álló ventilátor
  • Átlagos értékelés:
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Gyártói cikkszám: FANS-40-113-B
Termék jellemzők:
Szín: Fekete
Teljesítmény: 40 W
Lapátátmérő: 40 cm
Lapát anyaga: műanyag
3 sebességfokozat
Oszcillációs mód
Dönthető fej
Állítható magasság: 95 – 125 cm között
Tápkábel hossza: 1,5 M
230 V / 50 Hz