TOO FANS-40-115-W-RC álló ventilátor
  • Átlagos értékelés:
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Gyártói cikkszám: FANS-40-115-W-RC
Termék jellemzők:
Szín: Fehér
Teljesítmény: 40 W
Lapátátmérő: 40 cm
Lapát anyaga: műanyag
3 sebességfokozat
Oszcillációs mód
Dönthető fej
Állítható magasság: 95 – 125 cm között
Távirányító: Igen
Időzítő: 7,5 óra
Tápkábel hossza: 1,5 M
Méret: 60 x 125 cm
230 V / 50 Hz - 60 Hz