TOO MKL-008W-USB-3.5W elektromos rovarcsapda
  • Átlagos értékelés:
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Termék jellemzők:
Anyag: ABS műanyag
Méret: 13x13x14 cm
Súly: 500 g
Teljesítmény: 3,5 W
Feszültség: DC 5 V
Frekvencia: 50 – 60 Hz