TOO OFR-7-1500-121 1500W 7 tagú elektromos olajradiátor
  • Átlagos értékelés:
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Termék jellemzők:
  • Teljesítmény: 1500W
  • 7 tagú
  • 2 fűtési fokozat
  • Termosztát
  • Túlmelegedés elleni védelem
  • Felbillenés esetén kikapcsol
  • Kábel tároló
  • Szín: szürke
  • 220V / 50Hz