TOO OFR-7-800-120 800W olajradiátor
  • Átlagos értékelés:
  • Várható szállítás: 2026. május 15.
Menny.: db
Villámgyors
szállítás
Egyszerű visszaküldés
Segítőkész ügyfélszolgálat
Termékfülek
Leírás
Termékjellemzők:
- Teljesítmény: 800 W
- 7 tagú
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Kábeltároló
- Szín: szürke
- Feszültség: 220V / 50Hz